|
|
|
ASOCIACIÓN
ESPAÑOLA de POWERLIFTING |
|
|
|
|
|
|
Federació Catalana de Físic-Culturisme |
|
|
|
|
|
|
Campionat de Catalunya de Powerlifting i
Pressió en Banc |
|
|
|
|
Salou, Tarragona - 5 de marzo del 2022 |
rev. |
18-feb.-22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
MUJERES PRESS BANCA RAW |
|
|
(kg) |
|
|
|
NS |
F/M |
APELLIDOS |
NOMBRE |
AÑO |
CLUB |
CAT. |
DIV. |
|
|
|
|
Cat. -57 kg |
|
|
|
|
|
|
1 |
--- |
F |
De Haro Cano |
Jordana |
1987 |
GIMNAS BUNKAI |
-57 |
SNR |
|
|
|
|
Cat. -84 kg |
|
|
|
|
|
|
1 |
192 |
F |
Alcoba Membrilla |
Montse |
1981 |
PESAS TERRASSA |
-84 |
M1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
MUJERES POWERLIFTING RAW |
|
|
(kg) |
|
|
|
NS |
F/M |
APELLIDOS |
NOMBRE |
AÑO |
CLUB |
CAT. |
DIV. |
|
|
|
|
Cat. -52 kg |
|
|
|
|
|
|
1 |
915 |
F |
Alemany Modol |
Eva |
2002 |
CANO BARBERA |
-52 |
JUN |
|
|
|
|
Cat. -57 kg |
|
|
|
|
|
|
1 |
895 |
F |
Aliste Sánchez |
Noelia |
1974 |
IMPROVE POWERLIFTING |
-57 |
M1 |
|
2 |
932 |
F |
Patau Fabrès |
Clara |
2001 |
FORTIA KESSE |
-57 |
JUN |
|
3 |
--- |
F |
Plans Ibáñez |
Elsa |
2006 |
GIMNAS BUNKAI |
-57 |
SBJ |
|
|
|
|
Cat. -63 kg |
|
|
|
|
|
|
1 |
921 |
F |
Domingo Venegas |
Alba |
2007 |
CANO BARBERA |
-63 |
SBJ |
|
2 |
928 |
F |
Escarré Leiva |
Creu |
1973 |
FORTIA KESSE |
-63 |
M1 |
|
3 |
914 |
F |
Escosura Flores |
Lara |
2001 |
CANO BARBERA |
-63 |
JUN |
|
4 |
926 |
F |
Invernón Olivè |
Júlia |
2001 |
FORTIA KESSE |
-63 |
JUN |
|
5 |
909 |
F |
Petrova Ivanova |
Iva |
2000 |
FORTIA KESSE |
-63 |
JUN |
|
|
|
|
Cat. -69 kg |
|
|
|
|
|
|
1 |
894 |
F |
Casas Largo |
Raquel |
1989 |
IMPROVE POWERLIFTING |
-69 |
SNR |
|
2 |
908 |
F |
Mendes Conceiçao |
Alexandra |
1992 |
FORTIA KESSE |
-69 |
SNR |
|
3 |
897 |
F |
Ramirez Cuevas |
Susana |
1978 |
IMPROVE POWERLIFTING |
-69 |
M1 |
|
|
|
|
Cat. -76 kg |
|
|
|
|
|
|
1 |
917 |
F |
Matuszkiewicz |
Kelly |
1995 |
GIMNAS BUNKAI |
-76 |
SNR |
|
2 |
899 |
F |
Ramos Vila |
Montse |
1973 |
IMPROVE POWERLIFTING |
-76 |
M1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
HOMBRES PRESS BANCA RAW |
|
|
(kg) |
|
|
|
NS |
F/M |
APELLIDOS |
NOMBRE |
AÑO |
CLUB |
CAT. |
DIV. |
|
|
|
|
Cat. -74 kg |
|
|
|
|
|
|
1 |
930 |
M |
Pérez Sexer |
Mario |
2001 |
FORTIA KESSE |
-74 |
JUN |
|
|
|
|
Cat. -83 kg |
|
|
|
|
|
|
1 |
913 |
M |
De Haro Muñoz |
Miguel |
1958 |
GIMNAS BUNKAI |
-83 |
M3 |
|
|
|
|
Cat. -93 kg |
|
|
|
|
|
|
1 |
--- |
M |
Yébenes Fortuny |
Ivan |
2001 |
FORTIA KESSE |
-93 |
JUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
--- |
|
|
21 |
HOMBRES POWERLIFTING RAW |
|
|
(kg) |
|
|
|
NS |
F/M |
APELLIDOS |
NOMBRE |
AÑO |
CLUB |
CAT. |
DIV. |
|
|
|
|
Cat. -59 kg |
|
|
|
|
|
|
1 |
900 |
M |
Gerard Escobar |
Arnau |
1999 |
IMPROVE POWERLIFTING |
-59 |
JUN |
|
|
|
|
Cat. -66 kg |
|
|
|
|
|
|
1 |
893 |
M |
Anton Amorós |
Oriol |
1990 |
IMPROVE POWERLIFTING |
-66 |
SNR |
|
|
|
|
Cat. -74 kg |
|
|
|
|
|
|
1 |
906 |
M |
Mendoza Castaño |
Luis |
2001 |
FORTIA KESSE |
-74 |
JUN |
|
2 |
902 |
M |
Pradas Ricard |
Arnau |
1999 |
IMPROVE POWERLIFTING |
-74 |
JUN |
|
3 |
927 |
M |
Sánchez Oliveira |
Francisco |
1998 |
FORTIA KESSE |
-74 |
SNR |
|
4 |
901 |
M |
Torres Perez |
David |
2003 |
IMPROVE POWERLIFTING |
-74 |
JUN |
|
|
|
|
Cat. -83 kg |
|
|
|
|
|
|
1 |
910 |
M |
Algaba Chueca |
Francisco |
1992 |
FORTIA KESSE |
-83 |
SNR |
|
2 |
898 |
M |
Berenguer Coma |
Pol |
2000 |
IMPROVE POWERLIFTING |
-83 |
JUN |
|
3 |
933 |
M |
Extremera Mazón |
Gerard |
2001 |
FORTIA KESSE |
-83 |
JUN |
|
4 |
912 |
M |
Fernandez Vazquez |
Javier |
1995 |
GIMNAS BUNKAI |
-83 |
SNR |
|
5 |
--- |
M |
Moya Freixedas |
Gerard |
2002 |
FORTIA KESSE |
-83 |
JUN |
|
6 |
935 |
M |
Ortega Espejo |
Ruben |
2000 |
FORTIA KESSE |
-83 |
JUN |
|
7 |
931 |
M |
Siuraneta Jove |
Francesç |
1992 |
FORTIA KESSE |
-83 |
SNR |
|
|
|
|
Cat. -93 kg |
|
|
|
|
|
|
1 |
903 |
M |
Escobar Arnau |
Arnau |
1997 |
IMPROVE POWERLIFTING |
-93 |
SNR |
|
2 |
918 |
M |
Escosura Flores |
Rubén |
1992 |
CANO BARBERA |
-93 |
SNR |
|
3 |
907 |
M |
Martínez Conus |
Víctor |
2003 |
FORTIA KESSE |
-93 |
JUN |
|
4 |
904 |
M |
Mercader Bautista |
Didac |
1995 |
IMPROVE POWERLIFTING |
-93 |
SNR |
|
5 |
934 |
M |
Ocaña Busquets |
Adriá |
2001 |
FORTIA KESSE |
-93 |
JUN |
|
6 |
--- |
M |
Yébenes Fortuny |
Ivan |
2001 |
FORTIA KESSE |
-93 |
JUN |
|
|
|
|
Cat. -105 kg |
|
|
|
|
|
|
1 |
925 |
M |
Blasco Navarro |
Assis |
1996 |
FORTIA KESSE |
-105 |
SNR |
|
2 |
929 |
M |
Gómez Artola |
Paul |
2001 |
FORTIA KESSE |
-105 |
JUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
ENTRENADORES/AS |
|
|
|
|
|
|
|
NS |
F/M |
APELLIDOS |
NOMBRE |
|
CLUB |
|
|
|
1 |
509 |
M |
Berbel Espizua |
Iker |
|
FEDERACIÓN CATALANA |
|
|
|
2 |
913 |
M |
De Haro Muñoz |
Miguel |
|
FEDERACIÓN CATALANA |
|
|
|
3 |
903 |
M |
Escobar Arnau |
Arnau |
|
FEDERACIÓN CATALANA |
|
|
|
4 |
923 |
M |
Hernández Grange |
Jordi |
|
FEDERACIÓN CATALANA |
|
|
|
5 |
896 |
M |
Pérez Mateo |
Juan José |
|
FEDERACIÓN CATALANA |
|
|
|
6 |
924 |
M |
Solá Aguilera |
Daniel |
|
FEDERACIÓN CATALANA |
|
|
|
7 |
507 |
M |
Villacampa Estallo |
Daniel |
|
FEDERACIÓN CATALANA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PARTICIPANTES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CLUB |
F |
M |
|
|
|
|
|
|
1 |
CANO BARBERA |
3 |
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
FORTIA KESSE |
5 |
14 |
|
|
|
|
|
|
3 |
GIMNAS BUNKAI |
3 |
2 |
|
|
|
|
|
|
4 |
IMPROVE POWERLIFTING |
4 |
7 |
|
|
|
|
|
|
5 |
PESAS TERRASSA |
1 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TOTAL: |
16 |
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|